Čtvrtek 27.1.2022 , Ingrid
Hledat

Právě dnes

Čtvrtek | 27. Ledna 2022

Akon Česká republika s.r.o.

Specializujeme se na tvorbu profesionálních www stránek, zvláště na firemní webové stránky, které mají za úkol kvalitně a efektivně prezentovat společnost na celosvětové síti - internetu. Námi vytvářené webové stránky se řídí standardy pro přístupnost a použitelnost webových stránek, dbáme na validní a čistý kód s ohledy na SEO - optimalizaci pro vyhledávače a snažíme se vycházet z nejmodernějšího vývoje, který bedlivě sledujeme a efektivně se přizpůsobujeme tak, abychom vždy svou prací vynikali.Adresa: Jeronýmova 15, 618 00, Brno  |  Ukázat na mapě

www: www.akon.cz
tel.: +420 548 211 210
e-mail: info@akon.cz


O firmě Akon Česká republika s.r.o. - detail

Internetová prezentace je základním a často také nejvýznamnějším nástrojem elektro-nického marketingu. Kvalitní a promyšlená prezentace je vizitkou, zprostředkovává první a rozhodující kontakt s klientem. Proto je webdesign v centru pozornosti při návrhu každé koncepce, která zahrnuje využití internetu. Webdesign se zdaleka nezabývá pouze grafikou prezentace, ale zahrnuje celý proces tvorby prezentace. Přesnější by tedy bylo používat termín web development.

Požadavky na webdesign vycházejí z celkové koncepce elektronického marketingu. Příprava takovéto koncepce je prvním krokem při implementaci jakýchkoli nástrojů.

Při přípravě moderní internetové prezentace jsou důležité především marketingové cíle, prezentace sama o sobě je pouze nástrojem k jejich dosažení. Webdesign je prostředkem k získání co nejlepšího konverzního poměru (tzn. změny uživatele na zákazníka).

Specializujeme se na tvorbu profesionálních www stránek, zvláště na firemní webové stránky, které mají za úkol kvalitně a efektivně prezentovat společnost na celosvětové síti - internetu. Námi vytvářené webové stránky se řídí standardy pro přístupnost a použitelnost webových stránek, dbáme na validní a čistý kód s ohledy na SEO - optimalizaci pro vyhledávače a snažíme se vycházet z nejmodernějšího vývoje, který bedlivě sledujeme a efektivně se přizpůsobujeme tak, abychom vždy svou prací vynikali.


AKON Česká republika, s.r.o.
Jeronýmova 1427/15
618 00 Brno
Tel./fax : 548 211 210
e-mail: info@akon.cz 
www.akon.cz 


Tato firma inzeruje také v těchto kategoriích

Fotogalerie firmy