Čtvrtek 27.1.2022 , Ingrid
Hledat

Právě dnes

Čtvrtek | 27. Ledna 2022

CK Beta tour, spol. s r. o.

Cestovní kancelář Beta Tour nabízí zimní lyžování ve Francii, Itálii, Rakousku a Švýcarsku a od letošního
roku také letní pobyty u moře v Chorvatsku


Adresa: Vojtěšská 8, 110 00 Praha 1  |  Ukázat na mapě

www: www.betatour.cz
tel.: +420 601 204 608, +420 777 292 524
e-mail: ck@betatour.cz


O firmě CK Beta tour, spol. s r. o. - detail

Dámy a pánové,
říká se, že zimní dovolená je 2x tak významná pro regeneraci sil člověka, než dovolená letní. Nevím zda-li ten koeficient je přesně 2, ale to, že ozdravný účinek aktivní zimní dovolené na horách je mocný, to je jisté. Když jsem se dověděl, že stres, kromě jiného, lidské tělo okyseluje, byl jsem o krůček dál v poznání, proč tomu tak je.
Vždyť co je více odstresující a povznášející, než pobyt v krásném přírodním prostředí mezi horskými velikány, které inspirují k pozastavení, zamyšlení a odpoutání se od malicherností.
Zdá se, že lidé si stále více uvědomují význam společných zážitků a rekreace, jaký mají význam pro stmelení kolektivu nebo rodiny. Z tohoto důvodu se snažíme, aby naše základní nabídka byla přístupná co možná nejširším vrstvám. Myslím, že cena pod 5tis. Kč za týdenní pobyt, mezinárodní dopravu lehátkovým autobusem a skipas nepotřebuje další komentář. Snad jen to, že nabídka opravdu platí.
Rovněž u vybraných zájezdů doplňkové programy, které jsou zásadně poskytovány zdarma jako např. Jóga nebo testování nových modelů lyží a také dětské slevy až do 100% věřím, že budou přínosem, aby Vaše zimní dovolená byla co nejzdařilejší.
A malá poznámka na závěr: když v Praze je celou zimu zataženo, v Alpách přesto většinou sluníčko svítí. Zda je to tím, že tam jste blíže k nebesům nebo něčím jiným?
Ale to už bychom se odchylovali od tématu.
A tak mi dovolte, abych Vám v nadcházející zimní sezóně popřál hodně lyžařských i ostatních úspěchů.
Zdar a sílu
Ing. Jaroslav Kohout
Ředitel CK Beta tour


Tato firma inzeruje také v těchto kategoriích

Fotogalerie firmy