Nedělě 23.1.2022 , Zdeněk
Hledat

Právě dnes

Nedělě | 23. Ledna 2022

FORT XVII - KŘELOV

Návštěva restaurace - Hostinec Citadela Vás mžikem zavede zpět do dob Rakouska-Uherska, do místa, jež má více než 150-ti letou historii. Hostinec se nachází přímo v historických prostorách pevnosti Fort XVII, v části zvané reduit, která dříve sloužila jako místo poslední obrany. Dnes jsou prostory citlivě zrekonstruovány jako stylový hostinec s kapacitou až 130 míst.

Unikátní tvar hostince ukrývá tzv. malé nádvoří, vhodné pro chvilku u kávy či jako příjemný venkovní kuřácký „salonek“.
Hlavní - velké nádvoří tzv. „buzzer platz“, nabízí letní příjemné posezení určené pro zahradní slavnosti, rožnění či klidné posezení mimo dosah civilizace, s kapacitou až 200 hostů.
Večerní osvětlení nádvoří hořícími loučemi navodí příjemnou atmosféru s nádechem dob dávno minulých.
V horní části reduitu se nacházejí 2 sály, každý s kapacitou cca 80 míst a jsou vhodné pro pořádání seminářů, koncertů či malých divadel.

Restaurace - Hostinec Citadela je ideálním místem pro uspořádání společenských a firemních akcí, rautů, vánočních večírků, obchodních konferencí, svateb a hostin, narozeninových či rodinných oslav, s ojedinělým zážitkem z příjemného a atraktivního prostředí a vybrané domácí kuchyně. Vnitřní prostory jsounekuřácké.

Hostinec Citadela otevíráme na objednávku jen pro Vaši oslavu nebo akci. Jsme zárukou naprostého soukromí a péče personálu pouze o Vás a Vaše hosty.

Adresa: Na Fortu 392/1, 783 36 Křelov - Břuchotín  |  Ukázat na mapě

www: www.forty.cz
tel.: +420 605 937 842
e-mail: citadela@forty.cz


O firmě FORT XVII - KŘELOV - detail

Tato firma inzeruje také v těchto kategoriích

Fotogalerie firmy