Čtvrtek 27.1.2022 , Ingrid
Hledat

Právě dnes

Čtvrtek | 27. Ledna 2022

Hotel Alley Olomouc ****

Náš hotel najdete přímo v srdci Olomouce, v klidném prostředí městského parku. Poskytujeme prvotřídní ubytování ve třiceti komfortních pokojích. Všechny prostory hotelu jsou bezbariérové a klimatizované. Součástí hotelu je fitness a relax centrum, parkovat můžete na hlídaném hotelovém parkovišti.

Hotel Alley je umístěn na začátku rozlehlého parku, ve kterém je možné kromě klidu a relaxace najít i sportovní vyžití na tenisových kurtech či při minigolfu. Součástí parku je i botanická zahrada s rozáriem. Vzdálenost do centra města, kde si můžete kromě jiného prohlédnout jednu ze světových památek UNESCO - Sloup nejsvětější trojice, je necelých pět minut chůze od našeho hotelu. V blízkosti hotelu se rovněž nachází Univerzita Palackého a také mnoho restaurací, barů a obchodů.

Ať už cestujete do Olomouce za obchodním jednáním či na dovolenou, budeme rádi, když si pro svůj pobyt vyberete náš hotel. Čtyřhvězdičkové ubytování v Olomouci doplňujeme odpovídajícím servisem. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Adresa: Michalské stromořadí 1061, 772 00 Olomouc  |  Ukázat na mapě

www: www.hotel-alley.com
tel.: + 420 585 502 999
e-mail: booking@hotel-alley.cz


O firmě Hotel Alley Olomouc **** - detail

Tato firma inzeruje také v těchto kategoriích

Fotogalerie firmy