Čtvrtek 27.1.2022 , Ingrid
Hledat

Právě dnes

Čtvrtek | 27. Ledna 2022

Hudební nástroje Fila

Naše firma se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem a opravami hudebních nástrojů, ozvučovacích a efektových zařízení, včetně komunikace nástrojů s počítači, instalacemi ozvučení a podobně. Počátky soukromého podnikání Petra Fily zasahují až do roku 1982, kdy bylo možno na základě tehdejších předpisů provozovat služby občanům. V této době byly prováděny opravy hudebních nástrojů, hudební elektroniky a radio - televize.

Nynější podoba a obchodní jméno mají počátek v únoru 1989, kdy byla firma pod tímto názvem poprvé zaregistrována. V roce 1991 jsme získali statut "Autorizovaný dealer a servis firmy YAMAHA". Tento statut jsme obhájili i po vstupu ČR do EU podpisem dealerské smlouvy dne 23.7.2004. Od tohoto dne jsme oprávněni prodávat veškerý sortiment hudebních nástrojů, ozvučovací techniky a příslušenství firmy YAMAHA. Tyto výrobky můžeme dodávat i velkoobchodně, ostatním maloobchodním prodejcům. V obchodní nabídce máme dále celý sortiment hudebních nástrojů, ozvučovacích a efektových zařízení českých i zahraničních výrobců včetně digitálních varhan pro kostely a obřadní síně, jsme výhradními dovozci německých firem Schulz-kabel (kabely, konektory a doplňky pro muzikanty), Guntram Wolf (dřevěné dechové nástroje) pro Českou i Slovenskou republiku. Velkoobchodně dále distribuujeme zobcové flétny Moeck (Německo) a Küng (Švýcarsko) a celý sortiment zboží dováženého do ČR firmou Organum, s.r.o. - VISCOUNT (digitální varhany, digitální piana, vintage organs, ozvučovací technika, Oberheim), EMG pickups,ALLEN organsBERGERAULT (marimby, vibrafony, xylofony, zvonkohry, tympány...).

V oblasti služeb provádíme záruční servis elektronických nástrojů YAMAHA, opravy strunných a dechových nástrojů, opravy varhan v obřadních síních.

Adresa: Třída Spojenců 12, 779 00 Olomouc  |  Ukázat na mapě

www: http://www.organservis.cz/
tel.: +420 585 222 592
e-mail: obchod@organservis.cz


O firmě Hudební nástroje Fila - detail

Tato firma inzeruje také v těchto kategoriích

Fotogalerie firmy