Pátek 3.12.2021 , Svatoslav
Hledat

Právě dnes

Pátek | 3. Prosince 2021

Kino Metropol

Kino Metropol je posledním klasickým kinem v Olomouci. Kino v samotném centru historické a univerzitní hanácké metropole vzniklo v roce 1933 a od té doby několikrát změnilo svůj název. Založeno bylo jako Bio Sokol pod vedením Družstva pro stavbu Sokolovny, o něco později se přejmenovalo na Světozor, ale i kino Pohraniční stráže. Po revoluci se oživil název Metropol, pod kterým jej neoficiálně vnímali už Olomoučané třicátých a čtyřicátých let. Dnešní Metropol se pak dá shrnout jednoduchým trojslovím – Vaše domácí kino. Kino, které může být místem pro trávení volného času, setkáním s přáteli i rodinou, se známými. Kino, které si jeho návštěvníci mohou definovat sami.

adresa: Sokolská 25, 779 00 Olomouc
www: www.kinometropol.cz
telefon: +420 722 955 466
email: info@kinometropol.cz

Jiří Kolbaba - Miloslav Stingl

Data a časy konání

Popis

Talkshow o cestování s Jiřím Kolbabou a Miloslavem Stinglem.

Na čtvrtek 4. prosince 2014 jsme si pro Vás připravili jevištní talk show s legendárním cestovatelem, etnografem, spisovatelem a vynikajícím vypravěčem Dr. Miloslavem Stinglem, který bude hostem cestovatele Rádia Impuls Jiřího Kolbaby.
Pan Stingl je čestným náčelníkem indiánského kmene Kikapů, navštívil přes 150 zemí světa, absolvoval 14 cest okolo zeměkoule a vydal knihy v celkovém nákladu více jak 17 milionů kusů!!!

Vstupné: 290,-

Místo konání: Stejné, jako adresa pořadatele

Obrázky k akci

Další soubory k akci

Žádné soubory

Z dnešních akcí vybíráme

    Žádné doporučené akce