Nedělě 23.1.2022 , Zdeněk
Hledat

Právě dnes

Nedělě | 23. Ledna 2022

Multikino Premiere Cinemas

PREMIERE CINEMAS OLOMOUC je díky použití nejnovějších technologií a nejlepšího vybavení nejmodernějším multikinem na Moravě.

6 SÁLŮ - 952 MÍST - NEJVĚTŠÍ PLÁTNA

Šesti sálové multikino s kapacitou 952 míst v obchodním centru Galerie Šantovka v Olomouci disponuje nejnovější progresivní technikou, nejvyšším rozlišením obrazu 4K ve 2 sálech, 3D nové generace DepthQ ve 3 sálech, novou dimenzí obrazu HFR ve všech 6 sálech a Dolby Surround Soundem 7.1 v 5 sálech.  Největší sál multikina s kapacitou více než 350 míst je vybaven revolučním prostorovým zvukem Dolby Atmos a jeho stříbrné plátno Harkness Spectral 240 o rozměrech 19 x 8 metrů je největším v Olomouci. 

Všechny kinosály jsou plně klimatizované a přístupné pro imobilní návštěvníky. Návštěvníkům je  přístupné venkovní i kryté parkoviště.

Otevírací doba:

po - pá   13:00 - 24:00

so - ne    10:00 - 24:00

adresa: PREMIERE CINEMAS OLOMOUC, Galerie Šantovka, Polská 1, 779 00 Olomouc
www: http://olomouc.premierecinemas.cz/
telefon: +420 723 755 320
email: zivan.novotny@premierecinemas.cz

Zakázané uvolnění

Data a časy konání

Popis

Výbušná konverzační a situační komedie na motivy úspěšné divadelní hry Petra Kolečka, která se odehrává jednoho večera v zapadlé vesnické hospodě. Co všechno se může říci a stát, když se opijí unesená nevěsta, ženský svědek jejího ženicha a životem protřelá barmanka... 

Je květnová sobota podvečer a naše hokejová reprezentace opět došla na mistrovství světa daleko. Vladana, majitelka zapadlé hokejové hospody v jedné středočeské vesnici a zároveň její jediná barmanka, očekává potřebnou tržbu, kterou udělají chlapi, co se přijdou dívat na hokej. Jenže televize nefunguje a Vladanin příležitostný milenec Karel ji nechce přijet opravit právě proto, že běží hokej. Do prázdné hospody přichází místo očekávané mužské klientely zcela nečekaná dvojice hostů. Novomanželka Klára a svědkyně ženicha Iveta. Ano, svědkem ženicha může být i žena, a tak Iveta, dlouholetá kamarádka Klářina snoubence a nyní i manžela Štěpána, musela mimo jiné i unést nevěstu. Ženy si chtějí u Vladany dát drink, než je ženich najde a Kláru si vyzvedne. Jenže ženich nepřichází a nepřichází a dámy včetně Vladany nezůstanou u jednoho drinku. A jak už to tak bývá, při požití většího množství alkoholu při tak stresujících událostech, jako je svatba, kromě řady moudrých plků o mužích, které ženy přirozeně upouštějí, vychází na povrch také spousta důležitějších věcí, které měly zůstat tajemstvím.

Režisér Jan Hřebejk se Zakázaným uvolněním vrací k žánru komedie. A to v tandemu s jedním z našich nejvtipnějších  a nejoriginálnějších autorů Petrem Kolečkem, scenáristou Okresního přeboru.

Místo konání: Stejné, jako adresa pořadatele

Obrázky k akci

Další soubory k akci

Žádné soubory

Z dnešních akcí vybíráme

    Žádné doporučené akce