Nedělě 23.1.2022 , Zdeněk
Hledat

Právě dnes

Nedělě | 23. Ledna 2022

Hudebniny a nástroje

Reklama

I tady může být Vaše reklama, kontaktujte nás pro více informací

Hudební nástroje Fila

Naše firma se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem a opravami hudebních nástrojů, ozvučovacích a efektových zařízení, včetně komunikace nástrojů s počítači, instalacemi ozvučení a podobně. Počátky soukromého podnikání Petra Fily zasahují až do roku 1982, kdy bylo možno na základě tehdejších předpisů provozovat služby občanům. V této době byly prováděny opravy hudebních nástrojů, hudební elektroniky a radio - televize.

Nynější podoba a obchodní jméno mají počátek v únoru 1989, kdy byla firma pod tímto názvem poprvé zaregistrována. V roce 1991 jsme získali statut "Autorizovaný dealer a servis firmy YAMAHA". Tento statut jsme obhájili i po vstupu ČR do EU podpisem dealerské smlouvy dne 23.7.2004. Od tohoto dne jsme oprávněni prodávat veškerý sortiment hudebních nástrojů, ozvučovací techniky a příslušenství firmy YAMAHA. Tyto výrobky můžeme dodávat i velkoobchodně, ostatním maloobchodním prodejcům. V obchodní nabídce máme dále celý sortiment hudebních nástrojů, ozvučovacích a efektových zařízení českých i zahraničních výrobců včetně digitálních varhan pro kostely a obřadní síně, jsme výhradními dovozci německých firem Schulz-kabel (kabely, konektory a doplňky pro muzikanty), Guntram Wolf (dřevěné dechové nástroje) pro Českou i Slovenskou republiku. Velkoobchodně dále distribuujeme zobcové flétny Moeck (Německo) a Küng (Švýcarsko) a celý sortiment zboží dováženého do ČR firmou Organum, s.r.o. - VISCOUNT (digitální varhany, digitální piana, vintage organs, ozvučovací technika, Oberheim), EMG pickups,ALLEN organsBERGERAULT (marimby, vibrafony, xylofony, zvonkohry, tympány...).

V oblasti služeb provádíme záruční servis elektronických nástrojů YAMAHA, opravy strunných a dechových nástrojů, opravy varhan v obřadních síních.

Adresa: Třída Spojenců 12, 779 00 Olomouc
www: http://www.organservis.cz/
tel.: +420 585 222 592
e-mail: obchod@organservis.cz

Hudební nástroje Olomouc - Josef Lechner

Prodejna Hudebních nástrojů vznikla v roce 1995. Za tuto dobu jako jedna z mála v centru města Olomouce nezměnila sortiment ani majitele. Stálost prodejny skýtá zákazníkovi profesionální přístup včetně servisu a poradenství. Na zboží zakoupené v naší prodejně poskytujeme zákonnou záruku, záruční i pozáruční servis, poradenství, rozvoz . Zabýváme se také výkupem a prodejem starších hudebních nástrojů.

Prodejna je situována v historické části centra města Olomouce, dostupná všemi prostředky městské hromadné dopravy, autem, na kole, pěšky. 
Ve směru od vlakového nádraží směrem do centra tramvají č.2,4,6. Na čtvrté zastávce vystoupíte přímo u naší prodejny Hudebních nástrojů. 
Je možný také příjezd autem se zaparkováním v ulici Vodární. Pro zákazníky je tento vjezd povolen. Je možný také příjezd před prodejnu ul. Denisova, kde je povoleno 15-ti min. stání. 

Těšíme se na Vaši návštěvu ………

Adresa: Denisova 5, 779 00 Olomouc
www: http://www.hudebni-nastroje-olomouc.cz/
tel.: +420 777 222 136
e-mail: info@hudebni-nastroje-olomouc.cz

Klarinety - Saxofony Kuzník

  • Firma se zabývá kompletním odborným servisem klarinetu a saxofonu - generální opravy, speciální opravy, údržba, seřízení, nová povrchová úprava klapek...
  • Prodáváme nové i použité nástroje a příslušenství.
  • Způsoby předání nástrojů do opravy: osobní předání po telefonické domluvě nebo zaslání poštou na adresu firmy.
  • Reference: Janáčkova filharmonie Ostrava, Moravská filharmonie Olomouc, Filharmonie B.Martinů Zlín, Národní divadlo moravskoslezské v Ostravě-opera, opereta, Moravské divadlo Olomouc, studenti vysokých škol, univerzit, konzervatoří v Ostravě, Kroměříži a v Brně, Zuš...

Adresa: Hněvotín 393, 783 47 Hněvotín
www: http://www.klarinety-saxofony.cz/
tel.: +420 777 324 034
e-mail:

  1. další firmy v oboru